Welzijn Mens / Algemene informatie: 0228-222136
  • Winkelwagen Winkelwagen
    0Winkelwagen
Wings of Change
  • Welzijn Mens
    • Maatschappelijke participatie – Dagbesteding
    • Inloophuis de Sociale Huiskamer
    • Kinderboerderij de Put
  • Welzijn Roofvogels
    • Roofvogelopvang
    • Wings Wildlife Conservation
  • Educatie
    • Wings Academy
    • Wings Experience
    • Scholen
    • Groepen & Bedrijven
    • Training en presentatie
  • Over Wings
    • Over Wings
    • Werken bij Wings
    • Projecten
    • Wings nieuws
    • Nieuwsbrief
    • Onze huisregels
  • Contact
  • Doe mee  
    • Doneren & Wings Membership
    • Word vrijwilliger
    • Algemene informatie doneren
  • Menu Menu
  • Link naar Facebook
  • Link naar Instagram
  • Link naar Youtube
U bevindt zich hier: Home1 / Het ontstaan van Stichting Wings of Change2 / Maatschappelijke participatie – Dagbesteding

Maatschappelijke Participatie – Zinvolle Dagbesteding – Meedoen

Werken bij Wings of Change – Structuur, Zinvolle Activiteiten, Samen werken, Groei & Ontdekken!

Op zoek naar zinvolle en leerzame dagactiviteiten in regio West-Friesland?
Bij Wings of Change bieden we een inspirerende plek waar je in kleine teams werkt met dieren, natuur en techniek. Persoonlijke begeleiding staat centraal!

  • Voor inwoners van West-Friesland: Aanmelden kan met een beschikking via de gemeente of WLZ.
  • Gemeente Enkhuizen: Vanaf 18 jaar en geen beschikking nodig!* We kijken samen wat bij jou past.
    *WLZ uitgesloten

Vervoer is mogelijk binnen een straal van 10 km vanaf onze locatie.

Meld je aan: Vul hiervoor het contactformulier in.

De locaties

De activiteiten vinden plaats op drie locaties in Andijk. Ze locaties zijn verborgen groene juweeltjes:

Bij Stichting Wings of Change werk je samen met dieren, natuur en mensen in een inspirerende omgeving. Op onze locaties in Andijk bieden we een unieke combinatie van zorg, natuurbeleving en dierverzorging.

  • Landgoed Wings of Change – 2 hectare met een gespecialiseerde roofvogel- en uilenopvang, een bloemrijke tuin, werkplaats en hospitaal.
  • Zorglandgoed de Weelen – 5,5 hectare met opvang voor dieren en paarden, een moestuin en ruimte voor natuurbeheer.
  • Kinderboerderij De Put – Tijdelijk gesloten, maar de dieren krijgen de beste zorg op onze andere terreinen!

Wat kun je doen?

  • Verzorg roofvogels, uilen, boerderijdieren en paarden
  • Werk mee in het groenonderhoud en de moestuin
  • Help met timmer-, bouw- en onderhoudswerk
  • Assisteer bij educatieve roofvogelprogramma’s

Buiten werken, leren en groeien in verbinding met mens, dier en natuur!

Het grootste deel van de activiteiten vind buiten in de open lucht plaats waardoor de verbinding tussen mens, dier en natuur wordt versterkt:

Wil jij hieraan bijdragen? Neem contact op en ontdek de mogelijkheden!

De Sociale Huiskamer

Wings of Change voorziet tevens in de behoefte aan een sociale ontmoetingsplaats en participatie-locatie voor kwetsbare doelgroepen. Iedereen die hier behoefte aan heeft, is welkom in inloophuis De Sociale Huiskamer.

Activiteit schilderen Inloophuis Sociale Huiskamer
Vorige Vorige VorigeVolgende Volgende Volgende
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Welzijn mens wings of change kwetsbare doelgroepen dagbestedingOpen afbeelding in Lightbox: Welzijn mens wings of change kwetsbare doelgroepen dagbesteding Open afbeelding in Lightbox: Welzijn mens wings of change kwetsbare doelgroepen dagbesteding
Welzijn kwetsbare doelgroepen dagbesteding beperking wings of changeOpen afbeelding in Lightbox: Welzijn kwetsbare doelgroepen dagbesteding beperking wings of change Open afbeelding in Lightbox: Welzijn kwetsbare doelgroepen dagbesteding beperking wings of change
Dagbesteding kwetsbare doelgroepen autisme Wings of Change Roofvogels en UilenOpen afbeelding in Lightbox: Kwetsbare doelgroepen wings of change dagbesteding beperking welzijn Open afbeelding in Lightbox: Kwetsbare doelgroepen wings of change dagbesteding beperking welzijn
Dagbesteding mensen met beperking autismeOpen afbeelding in Lightbox: Kwetsbare doelgroepen roofvogels dagbesteding wings of change activiteiten Open afbeelding in Lightbox: Kwetsbare doelgroepen roofvogels dagbesteding wings of change activiteiten
Dagbesteding kwetsbare doelgroepen autisme Wings of Change Roofvogels en UilenOpen afbeelding in Lightbox: Kwetsbare doelgroepen dagbesteding trajecten wings of change Open afbeelding in Lightbox: Kwetsbare doelgroepen dagbesteding trajecten wings of change
Kwetsbare doelgroepen dagbesteding minder valide samenwerken roofvogels uilenOpen afbeelding in Lightbox: Kwetsbare doelgroepen beperking dagbesteding activiteiten Open afbeelding in Lightbox: Kwetsbare doelgroepen beperking dagbesteding activiteiten
Dagbesteding roofvogels en uilen natuur Amerikaanse ZeearendOpen afbeelding in Lightbox: Dagbesteding wings of change kwetsbare doelgroepen beperking roofvogels arend Open afbeelding in Lightbox: Dagbesteding wings of change kwetsbare doelgroepen beperking roofvogels arend
Dagbesteding kwetsbare doelgroepen laplanduil trainingOpen afbeelding in Lightbox: Dagbesteding Wings of change activiteiten Open afbeelding in Lightbox: Dagbesteding Wings of change activiteiten
Dagbesteding schoolverlaters bouwen volièresOpen afbeelding in Lightbox: Dagbesteding kwetsbare doelgroepen wings of change Open afbeelding in Lightbox: Dagbesteding kwetsbare doelgroepen wings of change
Melkoehoe dagbesteding uilen wings of changeOpen afbeelding in Lightbox: Dagbesteding actviteiten wings of change melkoehoe Open afbeelding in Lightbox: Dagbesteding actviteiten wings of change melkoehoe
Dagbesteding kwetsbare doelgroepen roofvogels en uilen melkoehoeOpen afbeelding in Lightbox: Dagbesteding activiteiten wings of change Open afbeelding in Lightbox: Dagbesteding activiteiten wings of change
Dagbesteding kwetsbare doelgroepen Europese OehoeOpen afbeelding in Lightbox: Dagbesteding activiteiten wings of change uil Open afbeelding in Lightbox: Dagbesteding activiteiten wings of change uil
Dagbesteding kwetsbare doelgroepen natuur buiten werkenOpen afbeelding in Lightbox: Dagbesteding activiteiten wings of change trajecten Open afbeelding in Lightbox: Dagbesteding activiteiten wings of change trajecten
Dagbesteding kwetsbare doelgroepen natuur autisme buiten werken activiteitenOpen afbeelding in Lightbox: Activiteiten dagbesteding wings of change trajecten Open afbeelding in Lightbox: Activiteiten dagbesteding wings of change trajecten
Kevin met Kara, luggervalkOpen afbeelding in Lightbox: Kevin met Kara, onze luggervalk Open afbeelding in Lightbox: Kevin met Kara, onze luggervalk
Open afbeelding in Lightbox: Jan en D Open afbeelding in Lightbox: Jan en D
Open afbeelding in Lightbox: Geitjes Open afbeelding in Lightbox: Geitjes
Open afbeelding in Lightbox: Lorenzo met laplanduil Kees Open afbeelding in Lightbox: Lorenzo met laplanduil Kees
Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen
Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen
Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen
Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen
Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen
Open afbeelding in Lightbox: De weelen 7 Open afbeelding in Lightbox: De weelen 7
Open afbeelding in Lightbox: De weelen 6 Open afbeelding in Lightbox: De weelen 6
Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen
Open afbeelding in Lightbox: De weelen 3 Open afbeelding in Lightbox: De weelen 3
Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen
Open afbeelding in Lightbox: wingsofchange_115 Open afbeelding in Lightbox: wingsofchange_115
Open afbeelding in Lightbox: wingsofchange_118 Open afbeelding in Lightbox: wingsofchange_118
Open afbeelding in Lightbox: Team Wings Open afbeelding in Lightbox: Team Wings
Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen Open afbeelding in Lightbox: Zorglandgoed de Weelen
Open afbeelding in Lightbox: Groenonderhoud Open afbeelding in Lightbox: Groenonderhoud
Open afbeelding in Lightbox: wingsofchange_095 Open afbeelding in Lightbox: wingsofchange_095
Onze sponsoren

  • Inloophuis de Sociale Huiskamer
  • Kinderboerderij de Put
  • Maatschappelijke participatie – Dagbesteding
  • Projecten
  • Roofvogelopvang
  • Werken bij Wings of Change
  • Wings Wildlife Conservation

Op deze pagina

Natuureducatie

  • Contact gegevens Wings of Change - Zorg aan kwetsbare doelgroepen met roofvogels
    Wings Academy2 januari 2023 - 14:32
  • Scholen4 maart 2020 - 14:45
  • Training roofvogels en uilen Wings of Change
    Training en presentatie4 maart 2020 - 14:44
  • Roofvogeldemonstratie Roofvogels en Uilen Zwarte wouw
    Groepen & Bedrijven4 maart 2020 - 14:44
  • Natuurbeleving en educatie roofvogelworkshop Woestijnbuizerd
    Wings Experience4 maart 2020 - 12:05

Wings of Change

Schoolweg 4
1619 AL Andijk
0228-222136
Keuze 1 = Vragen over zorg, workshops, educatie
Keuze 2 = Vragen over roofvogelopvang

E-mail: info@wingsofchange.nl

KvK: 55461980
RSIN: 8517.23.792
Bank: NL33RABO0308927583
t.n.v. Stichting Wings of Change

Bezoek uitsluitend op afspraak!

 

Zoeken

Search Search

Uitgelicht

  • Word Wings Member!
  • Nieuwsbrief
  • Maatschappelijke participatie – Dagbesteding
  • Educatie
  • Inloophuis de Sociale Huiskamer
  • Kinderboerderij de Put

Populaire pagina’s

  • Wings Experience
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Roofvogelopvang
  • Werken bij Wings of Change
  • Verslagen

SSB Erkend Leerbedrijf

© Copyright - Wings of Change
  • Contact
  • Verslagen
  • Privacyreglement
Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde